Kadra Pedagogiczna

Nauczyciele uczący w Zespole Szkół nr 3
w roku szkolnym 2023/2024

PRZEDMIOT NAZWISKO I IMIĘ adres e – mail
DYREKTOR Paderewska Jolanta paderewska.jolanta@zs3wolomin.edu.pl
WICEDYREKTOR  Zelman – Gawkowska Renata zelman-gawkowska.renata@zs3wolomin.edu.pl
WICEDYREKTOR  Kowalczyk Magdalena kowalczyk.magdalena@zs3wolomin.edu.pl
JĘZYK POLSKI Dalak Renata dalak.renata@zs3wolomin.edu.pl
Stankiewicz Mariola stankiewicz.mariola@zs3wolomin.edu.pl
Torenc Urszula torenc.urszula@zs3wolomin.edu.pl
Wiczuk Jolanta wiczuk.jolanta@zs3wolomin.edu.pl
Wiercińska Aneta wiercinska.aneta@zs3wolomin.edu.pl
Zawacka Agnieszka zawacka.agnieszka@zs3wolomin.edu.pl
JĘZYK ANGIELSKI Antończak Urszula antonczak.urszula@zs3wolomin.edu.pl
Chodkiewicz Bogdan chodkiewicz.bogdan@zs3wolomin.edu.pl
Drygiel Monika drygiel-kobylinska.monika@zs3wolomin.edu.pl
Kropiewnicka Barbara kropiewnicka.barbara@zs3wolomin.edu.pl
Moczydłowska Anna moczydlowska.anna@zs3wolomin.edu.pl
Surdyn Katarzyna surdyn.katarzyna@zs3wolomin.edu.pl
Zych Emilia zych.emilia@zs3wolomin.edu.pl
JĘZYK HISZPAŃSKI Banaszek Justyna banaszek.justyna@zs3wolomin.edu.pl
Ślesińska Denise slesinska.denise@zs3wolomin.edu.pl
JĘZYK NIEMIECKI Waleszkiewicz Paulina waleszkiewicz.paulina@zs3wolomin.edu.pl
JĘZYK ROSYJSKI Antończak Urszula antonczak.urszula@zs3wolomin.edu.pl
Zelman – Gawkowska Renata zelman-gawkowska.renata@zs3wolomin.edu.pl
BIOLOGIA Mazurek – Bialon Ewa mazurek.bialon@zs3wolomin.edu.pl
Trześniowska Aneta trzesniowska.aneta@zs3wolomin.edu.pl
CHEMIA Dobrowolska Dorota dobrowolska.dorota@zs3wolomin.edu.pl
Gromelska Urszula gromelska.urszula@zs3wolomin.edu.pl
FIZYKA Borówko Radosław borowko.radoslaw@zs3wolomin.edu.pl
Jaskułowska Maryla jaskulowska.maryla@zs3wolomin.edu.pl
GEOGRAFIA Kiliańska Janina kilianska.janina@zs3wolomin.edu.pl
Lejza Krzysztof lejza.krzysztof@zs3wolomin.edu.pl
MATEMATYKA Dalak Janusz dalak.janusz@zs3wolomin.edu.pl
Dobrzyńska Hanna dobrzynska.hanna@zs3wolomin.edu.pl
Gurgon Monika gurgon.monika@zs3wolomin.edu.pl
Koźbiał Dorota kozbial.dorota@zs3wolomin.edu.pl
Lubowiecka Małgorzata lubowiecka.malgorzata@zs3wolomin.edu.pl
Żelazowska Paulina zelazowska.paulina@zs3wolomin.edu.pl
HISTORIA Ewiak Katarzyna ewiak.katarzyna@zs3wolomin.edu.pl
Karczewski Marcin karczewski.marcin@zs3wolomin.edu.pl
Stępnik Małgorzata stepnik.malgorzata@zs3wolomin.edu.pl
HISTORIA I TERAŹNIEJSZOŚĆ Ewiak Katarzyna ewiak.katarzyna@zs3wolomin.edu.pl
Karczewski Marcin karczewski.marcin@zs3wolomin.edu.pl
INFORMATYKA Borówko Radosław borowko.radoslaw@zs3wolomin.edu.pl
Lipińska Magdalena lipinska.magdalena@zs3wolomin.edu.pl
WYCHOWANIE FIZYCZNE Bujniak Joanna bujniak.joanna@zs3wolomin.edu.pl
Kowalczyk Magdalena kowalczyk.magdalena@zs3wolomin.edu.pl
Rączka Małgorzata raczka.malgorzata@zs3wolomin.edu.pl
Rosa Tomasz rosa.tomasz@zs3wolomin.edu.pl
Zalewska Ewa zalewska.ewa@zs3wolomin.edu.pl
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA Mazurek – Bialon Ewa mazurek.bialon@zs3wolomin.edu.pl
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Paderewska Jolanta paderewska.jolanta@zs3wolomin.edu.pl
Pawelec Ewa pawelec.ewa@zs3wolomin.edu.pl
BIZNES I ZARZĄDZANIE Pawelec Ewa pawelec.ewa@zs3wolomin.edu.pl
FILOZOFIA Chodkiewicz Bogdan chodkiewicz.bogdan@zs3wolomin.edu.pl
RELIGIA Gajcy – Afanasjew Bożena gajcy-afanasjew.bozena@zs3wolomin.edu.pl
ks. Gawor Andrzej gawor.andrzej@zs3wolomin.edu.pl
ks. Król Łukasz krol.lukasz@zs3wolomin.edu.pl
Marczak Iwona marczak.iwona@zs3wolomin.edu.pl
ETYKA    
PRZYRODA Trześniowska Aneta trzesniowska.aneta@zs3wolomin.edu.pl
MUZYKA Banaszek Justyna banaszek.justyna@zs3wolomin.edu.pl
PLASTYKA Czarnecka Anna czarneckaanna@zs3wolomin.edu.pl
TECHNIKA Bujniak Joanna bujniak.joanna@zs3wolomin.edu.pl
 

EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA




Czarnecka Anna czarneckaanna@zs3wolomin.edu.pl
Dębska Karolina debska.karolina@zs3wolomin.edu.pl
Kalinowska Agnieszka kalinowska.agnieszka@zs3wolomin.edu.pl
Kielak Barbara kielak.barbara@zs3wolomin.edu.pl
Krasińska Marianna krasinska.marianna@zs3wolomin.edu.pl
Nienałtowska – Drabarek Justyna nienaltowska-drabarek.justyna@zs3wolomin.edu.pl
Wiśniewska Dorota wisniewska.dorota@zs3wolomin.edu.pl
NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZAUJĄCY KSZTAŁCENIE
 

Sachajko Luiza sachajko.luiza@zs3wolomin.edu.pl
Stawińska Marzanna stawinska.marzanna@zs3wolomin.edu.pl
Wójcicka Agnieszka wojcicka.agnieszka@zs3wolomin.edu.pl
PEDAGOG LO Kielich Katarzyna kielich.katarzyna@zs3wolomin.edu.pl
PEDAGOG SP Kożuch Kinga kozuch.kinga@zs3wolomin.edu.pl
PEDAGOG SPECJALNY Koźbiał Dorota kozbial.dorota@zs3wolomin.edu.pl
PSYCHOLOG Chmielecka Karolina chmielecka.karolina@zs3wolomin.edu.pl
BIBLIOTEKARZ Kwiatkowska Katarzyna kwiatkowska.katarzyna@zs3wolomin.edu.pl 
ŚWIETLICA Krasińska Marianna krasinska.marianna@zs3wolomin.edu.pl

 

Skip to content