„Dyktando Na Święto Niepodległości”

Drodzy Licealiści!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Dyktandzie na Święto Niepodległości!

Aby wziąć udział w Dyktandzie, należy:

  1. Zapisać się na stronie dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci, klikając przycisk “Zapisz się do konkursu”
  2. Zapisy startują 16.10.2020 r. zakończą się 11.11.2020 r., kilka minut przed startem dyktanda w danej grupie wiekowej (dokładne godziny zostaną niebawem ogłoszone).
  3. W ramach akcji, w dniu 11 listopada 2020 r. napiszemy specjalnie przygotowane na tę okazję Dyktando na Święto Niepodległości. Będzie można je rozwiązać wyłącznie online, na stronie dyktanda.pl, o wyznaczonych wcześniej godzinach. Każda osoba będzie mogła napisać dyktando tylko 1 raz, w swojej grupie wiekowej, o wskazanej godzinie.
  4. Każda osoba, która zapisze się na Dyktando na Święto Niepodległości, będzie mogła zgłosić cel społeczny lub charytatywny. Wszystkie zebrane cele zostaną następnie poddane głosowaniu.
  5. Zgłaszanie celu NIE JEST OBOWIĄZKOWE! Wszyscy uczniowie danej szkoły włączają się w akcję, aby zdobyć środki na odnowę nagrobków Powstańców Warszawskich – wystarczy, że jedna osoba (Opiekun Samorządu Uczniowskiego) zgłosi ten cel, a pozostali oddadzą na niego głos po napisaniu dyktanda.
  6. Głosować będą mogły wyłącznie osoby, które napiszą Dyktando na Święto Niepodległości. Każdy uczestnik będzie mógł oddać jeden głos.
  7. Osoby, które najlepiej napiszą Dyktando na Święto Niepodległości, otrzymają zwiększoną siłę głosu.
  8. Na cel społeczny lub charytatywny, który zdobędzie najwięcej głosów, zostaną przekazane środki zebrane podczas akcji. Fundacja przekaże 1 zł za każdego uczestnika, który napisze Dyktando na Święto Niepodległości.
  9. Każdy uczestnik akcji otrzyma pamiątkowy dyplom (w wersji elektronicznej).
  10. Link do strony

Organizacji NIE ZAPOMNIJ O NAS POWSTAŃCACH WARSZAWSKICH

https://www.facebook.com/niezapomnijonas

ZAPRASZAMY! ZRÓBMY WSPÓLNIE COŚ DOBREGO!

Skip to content