Godziny dostępności

Harmonogram godzin dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
ważny od 13 maja 2024 r.

Lp. Nazwisko i imię Dzień Godz.
1. Antończak Urszula czwartek 14:35 – 15:35
2. Banaszek Justyna piątek 12:35 – 13:35
3. Borówko Radosław środa 07:00 – 08:00
4. Bujniak Joanna czwartek 11:50 – 12:35
 5. Chmielecka Karolina środa (co 2 tygodnie) 15:00 – 16:00
6. Chodkiewicz Bogdan środa 07:10 – 07:55
7. Czarnecka Anna środa 12:45 – 13:45
8. Dalak Janusz czwartek 11:50 – 12:35
9. Dalak Renata poniedziałek 07:00 – 08:00
10.
Dębska Karolina poniedziałek 10:35 – 11:30
11. Dobrowolska Dorota wtorek 15:35 – 16:35
12. Dobrzyńska Hanna wtorek 07:00 – 08:00
13. Drygiel Monika piątek 07:00 – 08:00
14. Ewiak Katarzyna poniedziałek 12:55 – 13:40
15. Gajcy – Afanasjew Bożena wtorek 12:35 – 13:35
16. Gawor Andrzej poniedziałek 07:00 – 08:00
17. Gromelska Urszula piątek 07:00 – 08:00
18.
Gurgon Monika poniedziałek (co 2 tygodnie) 11:30 – 12:30
19. Jaskułowska Maryla piątek 14:20 – 15:20
20. Kalinowska Agnieszka czwartek 12:35 – 13:30
21. Karczewski Marcin wtorek 14:35 – 15:35
22. Kielak Barbara poniedziałek 14:30 – 15:15
23. Kielich Katarzyna wtorek 14:30 – 15:30
24. Kiliańska Janina wtorek (co 2 tygodnie) 07:00 – 08:00
25. Kowalczyk Magdalena środa 15:00 – 16:00
26. Koźbiał Dorota środa 7:50 – 8:50
27. Kożuch Kinga wtorek 14:30 – 15:30
28. Krasińska Marianna wtorek 17:00 – 18:00
29. Kropiewnicka Barbara środa 14:35 – 15:35
30. Król Łukasz środa 12:45 – 13:40
31. Kwiatkowska Katarzyna wtorek 13:50 – 14:35
32. Lejza Krzysztof wtorek 15:30 – 16:30
33. Lipińska Magdalena czwartek 14:35 – 15:35
34. Lubowiecka Małgorzata czwartek (drugi i czwarty czwartek miesiąca) 07:00 – 07:50
35. Marczak Iwona wtorek 15:20 – 16:20
36. Mazurek – Bialon Ewa wtorek 15:30 – 16:00
37. Moczydłowska Anna środa 07:00 – 08:00
38. Nienałtowska – Drabarek Justyna czwartek 07:00 – 08:00
39. Paderewska Jolanta poniedziałek 15:00 – 16:00 
40.  Pawelec Ewa czwartek 13:50 – 14:35
41. Rączka Małgorzata wtorek 12:40 – 13:40
42. Rosa Tomasz poniedziałek 10:40 – 11:30
43. Sachajko Luiza środa 11:30 – 12:30
44. Stankiewicz Mariola środa 15:40 – 16:40
45. Stawińska Marzanna piątek 10:45 – 11:30
46. Stępnik Małgorzata wtorek 13:40 – 14:40
47. Surdyn Katarzyna piątek 07:00 – 08:00
48. Ślesińska Denise piątek 10:35 – 11:30
49. Torenc Urszula poniedziałek 07:00 – 08:00
50. Trześniowska Aneta poniedziałek 13:40 – 14:40
51. Waleszkiewicz Paulina środa 15:30 – 16:15
52. Wiczuk Jolanta środa 13:40 – 14:40
53. Wiercińska Aneta środa (co 2 tygodnie) 13:45 – 14:45
54. Wiśniewska Dorota poniedziałek 07:00 – 08:00
55. Wójcicka Agnieszka piątek 10:35 – 11:35
56. Zalewska Ewa wtorek 12:40 – 13:40
57. Zawacka Agnieszka środa (co 2 tygodnie) 07:00 – 08:00
58. Zelman – Gawkowska Renata wtorek 15:00 – 16:00
59. Zych Emilia czwartek 07:00 – 08:00
60. Żelazowska Paulina poniedziałek 16:20 – 16: 50

 

Skip to content