Otrzęsiny 2020

2 października 2020 roku uczciliśmy pojawienie się pierwszaków w naszym Liceum. Aby zadbać o bezpieczeństwo uczniów, impreza została zorganizowana na szkolnym orliku.

Motywem przewodnim był klimat wakacyjny.

Klasy próbowały swoich sił w rozpoznawaniu tropikalnych owoców, kalamburach, śpiewali piosenki bliskie ich sercom oraz ścigali się w zbudowanych własnoręcznie statkach z kartonu. Finałem zabawy była nauka tańca oraz pamiątkowa sesja przy ściance.

Nad wszystkim czuwała niezastąpiona młodzież z samorządu uczniowskiego, którym należą się szczególne podziękowania za wspaniałą pracę! Dla swoich młodszych koleżanek i kolegów są najlepszym wzorem zachowania!

Dziękujemy również wspaniałym Paniom Wychowawczyniom za obecność, zaangażowanie i uśmiech!

Naszym „maluchom” życzymy samych sukcesów i miłych chwil w naszej szkole!

Skip to content